Rowerowa Majówka 2016

Zastanawiacie się nad wyprawą w nieznane, pojechać na dwóch kółkach w niezapomnianą przygodę na trzy lub pięć dni? Pogoda jest coraz ładniejsza, słońce świeci mocniej, a drzewa ukazują całą gamę kolorów – kto by o tym nie myślał? Chyba każdy chce odpocząć od codzienności, wyluzować się, zobaczyć coś innego.. „Oderwać się i wyluzować”

Każdy musi kiedyś odpoczywać 😉 W celu rekreacji na świeżym powietrzu polecamy wybrać się na wyprawę rowerową, zostało kilka dni, aby zaplanować trasę, popracować nad formą i wziąć dzień wolnego w pracy, jeżeli jednak wolelibyście mniej wymagającą wycieczkę to radzimy wybrać się nad Zalew Zegrzyński – wystarczy jeden dzień!

Łatwa i przyjemna trasa, jednak dość długa, dlatego radzimy wstać trochę wcześniej, aby bez stresu dojechać gdy będzie jeszcze widno ? Wielkim plusem takiej wyprawy jest odpoczynek od zgiełku miasta. Tylko widoki,  cisza, spokój i mijane niekiedy zwierzęta. Przeważa nawierzchnia szutrowa i utwardzona, ale bez żadnych trudności można ją pokonać najzwyklejszym rowerem: trekkingowym i górskim oraz miejskim.

MAPA12950241_1170351166342326_2117277484_n

Wycieczkę zaczynamy pod sklepem Perfect Sport na Saskiej Kępie gdzie możecie w razie potrzeby zrobić przegląd roweru lub zdobyć akcesoria potrzebne na wycieczkę jak np. bidon lub uchwyt do niego,  następnie kierujemy się w kierunku Parku Skaryszewskiego i Jeziorka Kamionkowskiego. Gdy wyjeżdżamy z parku jedziemy kawałek al. Zieleniecką z której skręcimy na Grochowską, a dalej w Jagiellońską wzdłuż kolejnego parku tym razem Praskiego oraz pięknych terenów miejskiego ogrodu ZOOlogicznego, aż do ronda Waszyngtona. Wylądujemy niedaleko Mostu Gdańskiego, przy północnym wejściu do ogrodu zoologicznego. Dalej udajemy się rowerem wzdłuż torów kolejowych, do zakrętu Kanału Żerańskiego przy ul. Marywilskiej. Warto podjechać do śluzy im. inż. Tadeusza Tillingera pomiędzy portem Żerańskim a Wisłą – do niedawna drugą na świecie co do wielkości ( po obiekcie pod Asuanem na Nilu w Egipcie). Wracamy, skręcamy w prawo i wzdłuż kanału jedziemy szutrową drogą, mijając na ogół licznych wędkarzy. Kilka kilometrów dalej będziesz już poza Warszawą! Na wysokości Kobiałki przekraczamy kanał mostem i podążamy dalej na północ drugim brzegiem. Mijając kolejne mosty docieramy do Nieporętu – przed mostem kolejowym skręcamy w lewo, a potem asfaltową szosą w prawo – na brzeg Zalewu Zegrzyńskiego. Można wrócić do miasta pociągiem lub na rowerze! Miłego weekendu kochani! – może po drodze nas spotkacie ?

Bylibyśmy okrutni nie wspominając Wam, że właśnie w sklepie gdzie zaczęliśmy wyprawę na mapie trwa obecnie PROMOCJA na ROWERY KROSS 2016  i wybrane akcesoria. Poniżej plakat promocji i kod rabatowy.

Grzech stracić taką okazję podczas sezonu rowerowego.

majowka6

Jeżeli jeszcze nie wiecie.. trwa obecnie AKCJA RATY 0% na rowery KROSS i Le Grand!

Oferta „Rower na raty” ważna do 30 kwietnia , czyli każdy ma szansę nabyć nowy rower w wygodnych 10 ratach bez prowizji i odsetek. Promocja trwa do końca kwietnia.

Majówka tuż tuż.. czas wycieczek rowerowych, ale nie tylko, decydując się na dojeżdżanie jednośladem do pracy możemy nie martwić się o drożejącą benzynę, korki czy zatłoczone i duszne autobusy. Szczególnie, że w dużych miastach z roku na rok powstaje coraz więcej nowoczesnych ścieżek rowerowych ułatwiających podróżowanie!

Więcej o ratach pod linkiem, zapytania prosimy kierować na: sklep@vgallery.pl

My zaraz jedziemy na wycieczkę swoimi Krossami i życzymy udanej majówki, pełnej ekscytujących przygód na świeżym powietrzu!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *