Krossy do 1500 zł – dziecięce, górskie, miejskie, crossowe i inne!

Szukasz dobrego roweru w przystępnej cenie? Rowery Kross są nie tylko dobre czy markowe, są wiodącymi liderami na rowerowym rynku. Ich rowery są solidne, innowacyjne, a co najważniejsze niezwykle wygodne. Zakupując Krossa możesz być pewny gwarancji jakości, każdy dwukołowiec został zaprojektowany i przetestowany przez światowej klasy specjalistów. Jeżeli szukasz czegoś na lata, będzie idealny dla Ciebie!

Przygotowaliśmy 10 niezwykłych rowerów, które są poniżej 1500 zł – znajdziesz dwa kółka dla najmniejszych pociech, młodzieżowe, damskie i męskie z najpopularniejszych kategorii : górskie, miejskie, cruisery i wiele innych..

ROWERY DZIECIĘCE:

Charakteryzują się łatwą obsługą i przyjemną, kolorową stylistką, która bez wątpienia przyciągnie uwagę malucha, są również niezwykle bezpieczne i wygodne. Wszystkie modele można dopasować do wzrostu naszych pociech dzięki doborze rozmiaru kół od 12 do 20 cali. Przygodę na dwóch kółkach warto rozpocząć na sprawdzonym oraz zaprojektowanym przez najlepszych w swojej branży specjalistów Kross’a.

pol_pl_Kross-Ric-2016-Rower-dzieciecy-80222_1
Rower dziecięcy Ric KROSS 2016
pol_pl_Kross-rower-biegowy-Mini-2015-55187_1
Rowerek biegowy Mini KROSS

 

pol_pl_Kross-Pretty-2015-Rower-dzieciecy-55181_3

ROWERY GÓRSKIE:

Posiadają kołami o uniwersalnym zastosowaniu. Znakomicie sprawdzą się na lekkim terenie, szutrowych drogach, polnych ścieżkach i leśnych pagórkach.

pol_pl_Kross-Hexagon-X2-Disc-2016-Rower-gorski--80120_1 (1)
Rower górski Hexagon X2 Disc KROSS 2016
pol_pl_Kross-Hexagon-X2-2015-Rower-gorski--51753_3
Rower górski Hexagon X2 KROSS

 

 

 

 

 

 

 

CRUISER:

Rowery z grupy Cruiser to dzieła sztuki, które z pewnością pozwolą Wam poczuć wolność i swobodę, niezależnie od miejsca, do którego zmierzacie. Wskakując na wygodne siodełko poczujecie relaks jak nigdy dotąd. Cruisery są odpowiedzią na potrzeby ludzi odważnych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, poprzez wyrazisty i niepowtarzalny styl. Solidna, oryginalna rama, wzmocniona, szeroka kierownica, niesamowite detale.

 

pol_pl_Kross-Pepper-2015-Rower-Cruiser-51402_2
Rower Cruiser Pepper KROSS

 

 

 

 

 

 

 

 

ROWERY MIEJSKIE:

Krossy miejskie są jedyne w swoim rodzaju, jako jedne z lepszych w ofercie rowerów miejskich. Jeśli szukamy niezawodnego środka transportu, to właśnie te dwukołowce okażą się być najlepszą dla nas inwestycją. Postawmy na kształty i oryginalny design, w którym zakochamy się od pierwszego wejrzenia.

pol_pl_Kross-Modo-Tresse-2014-Rower-miejski-Zobacz-ZDJECIA-360--33921_5
Rower miejski Modo Tresse KROSS
pol_pl_Kross-Tempo-Classico-III-2014-Rower-miejski-33862_1
Rower miejski Tempo Classico III KROSS

 

 

 

 

 

 

 

 

KROSS FLEX – rower miejski składany. Idealny dla osób, które posiadają w mieszkaniu niewiele miejsca lub korzystają z komunikacji miejskiej. Składamy i bez problemu wsiadamy do innego środka lokomocji.

pol_pl_Kross-Flex-1-2014-Rower-miejski-skladany--33876_2
Rower miejski składany Flex KROSS

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *