Nowa Kolekcja Kross 2016

Nowa kolekcja Kross 2016 to przede wszystkim kolejna zmiana jak co roku szaty graficznej ram oraz osprzętu w poszczególnych modelach. Muszę przyznać, że Kross nie stoi w miejscu. Ciągle dorzuca co raz to wyższej klasy osprzęt zachowując przy tym cenę.

moon_3_0_black_white_matte kross_soil_2_0_blue_black_matte

 

 

 

 

 

 

Aż dziewięć w tym sześć nowych modeli z linii Enduro umożliwiają szybką i efektywną jazdę w dół. Większe, 27,5 – calowe koła oraz świetna praca zawieszenia pozwalają na jeszcze więcej! Rowery zapewniają nie tylko płynniejszą jazdę w dół, dzięki lepszej przyczepności, ale również komfortowe pokonywanie przeszkód i podjeżdżanie pod górę. Nowości to modele Dust i Soil.

kross_dust_2_0_black_lime_matte level_b+_black_white_red_matte

 

 

 

 

 

 

Rowery z serii Level B to sprzęt zaprojektowany i stale doskonalony przez wyspecjalizowany dział Research&Developement marki Kross. Topowy model B+ wykorzystywanych jest podczas zawodów najwyższej rangi przez Kross Racing Team, w których zawodnicy nierzadko osiągają najwyższe pozycje. To rowery stworzone do wygrywania! W kolekcji 2016 zmiany kosmetyczne w grafice ram oraz zastosowanie w B+ najnowszego amortyzatora rodziny Rockshox RS-1 rodem ze świata motocykli. I to samo dzieje się w przypadku modeli Level R. Również zmiany kosmetyczne ram i zastosowanie w tomowym modelu nowego Rockshoxa i osprzętu grupy xx1.

lea_r6_black_graphite_fuchsia_matte hexagon_r6_black_blue_matte

 

 

 

 

 

 

No i linia MTB 26″ oraz MTB Woman. Szkoda, że tutaj Kross nie „podwyższył” choć odrobinę osprzętu. Szczególnie w modelach damskich. Najwyższy model kosztuje 2299 zł i jest to jedyny model z hamulcami hydraulicznymi postawiony na osprzęcie przerzutka tył Deore, przód Altus, kaseta Acera, manetki Altus. Chyba zbyt dużo różnic. Szkoda, że nie zastosowano jednej „rodziny” osprzętu w tym rowerze i że nie ma już wyższego modelu na kobiecej ramie.

Póki co to tyle nowości z nowej kolekcji Kross 2016 z linii górali :)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *